centrum@medk.cz +420 596 309 000

Vrácení či výměna zakoupených stupenek

Pravidla prodeje, rezervace a vrácení vstupenek na filmová představení:

 

  1. U filmových představení je možná rezervace pouze v případě diváka s průkazem ZTP a to na místě, telefonicky nebo e-mailem.
  2. Při zakoupení vstupenek lze na pokladnách kina Centrum a Městského domu kultury Karviná p.s. (dále MěDK) uplatnit platební karty, papírové benefitní poukázky od společnosti Edenred CZ, s.r.o. a papírové benefitní poukázky Cheque Déjeuner od UP Česká republika, s.r.o.
  3. Zakoupené vstupenky nelze vyměnit ani vrátit: Dle ustanovení § 1837 písm. j občanského zákoníku nemá zákazník právo od smlouvy odstoupit, neboť se jedná o smlouvu o využití volného času a plnění je poskytováno v určeném termínu a době.
  4. Hromadné objednávky jsou přijímány na základě písemného požadavku.
  5. Maximální počet zakoupených vstupenek na jednu osobu je 30 ks, pokud není určeno jinak.
  6. MěDK Karviná si vyhrazuje právo při nákupu vstupenek v rámci optimalizace kapacity sálu upravit kupovaná místa tak, aby nevznikala neobsazená volná místa.
  7. V případě zrušeného představení se vstupné u vstupenek zakoupených online vrací automaticky, u vstupenek zakoupených na pokladně se divák dostaví se vstupenkou na pokladnu kina Centrum nebo MěDK.
  8. Dle vyhlášky MPSV č. 182/1991 Sb., kterou se provádí zákon o sociálním zabezpečení v platném znění, jsou poskytovány držitelům průkazů ZTP slevy poloviny vstupného a u držitelů ZTP/P se poskytuje sleva poloviny vstupného i jejich průvodci. Pořadatel si zároveň vyhrazuje právo omezit počet ZTP slev na jedno představení.
  9. Z bezpečnostních důvodů musí mít vlastní vstupenku při vstupu do sálu každý návštěvník bez ohledu na věk.
  10. Dárkovou kartu MěDK lze použít k úhradě kulturních akcí MěDK včetně filmových představení, nelze ji použít k úhradě kurzů.