VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KARVINSKÝCH KIN

Online vstupenka

Kromě možnosti zakoupit vstupenky na vybrané představení v pokladnách kin, vám také nabízíme možnost jejich rezervace či zakoupení online na našem webu. 

Jak na to:

1. u vybraného představení klikněte na symbol nákupního košíku
2. vyberte sedadla dle plánku sálu (max. 6)
3. vyberte si případnou slevu kterou chcete uplatnit
4. zvolte možnost rezervace vstupenky nebo zakoupení
5. u rezervace vstupenky je nutno si ji vyzvednout nejméně 1/2 hodiny před začátkem daného představení, není-li při potvrzení uvedeno jinak
6. při zakoupení vstupenky si vyberete způsob platby (platební kartou, převodem) vstupenka vám bude doručena do mobilního telefonu přes aplikaci Cool Ticket kterou si zdarma nainstalujete do svého telefonu - viz informace níže

 

Více o Cool Ticket

 

Cool Ticket nahrazuje klasickou papírovou vstupenku a přidává vlastnosti chytrých telefonů. Vše je přes internet a z pohodlí domova.

S telefonem nemusíte být on-line ani nepotřebujete paušál na internet. Internetové připojení (např. wifi) ve Vašem telefonu je potřeba jen pro první stažení vstupenky nikoli při prokázání se u vstupu na akci.

Pokud sami nevlastníte chytrý telefon, můžete se domluvit s kamarády, kteří tuto možnost mají. V jednom telefonu může být uloženo i více vstupenek.

Když papírové vstupenky zapomenete nebo ztratíte, máte smůlu. U nás máte vstupenky v on-line trezoru! Pokud se Vám něco stane s telefonem, zavolejte nám a vstupenky Vám umožníme stáhnout znovu.

Znehodnocení vstupenky v aplikaci má podobný dopad jako poškození papírové vstupenky. Kontaktujte nás však na customer@cool-ticketing.com, ověříme Vaší totožnost a vstupenku Vám umožníme znovu stáhnout. To platí i v případě, že by se Vám cokoli stalo s telefonem.

Aplikace má také funkci poslat, což umožní její opětovné stažení i do jiného telefonu. Novému majiteli poté přepošlete aktivační kód ke vstupence. Tato služba není nijak omezena a lze ji využít i v den akce.

Demo Cool Ticket

Stažení aplikace

                                  

  • Aplikaci si můžete v telefonu otestovat použitím následujících demo kódů:
    • "CINEMA01" - Hobit: Šmakova dračí poušť

Kalendář akcí

červen kvě čvc
3031123456789101112131415161718192021222324252627282930123

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Najděte svoji akci